SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shes banesen 76m2 ne Prishtine te Parku i Qytetit - 90,000 euro
Çmimi :
€90,000.00
Kategoria :
Postuar :
17 Tetor
Mobilimi :
Gjysmë Mobiluar
Dhoma gjumi :
2
Banjo :
1
Madhësia :
76 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Kondicioner, Ballkon
ID e produktit :
58643
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shes banesen ne katin e trete 76 m2 ne Prishtine afer parkut te qytetit. Banesa ka dy dhoma te gjumit, sallon me kuzhine, banjo dhe nje ballkon.

Cmimi per m2 eshte 1,200 euro.

Banesa ka afer Parkun e qytetit, shtepine e shendetit dhe shkollen fillore.

Numri kontaktues: 044 259 913
Informata rreth publikuesit
Fatbardh
Prishtinë
+37744259913
Lagjja e Muhaxherëve [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »