SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shes 14 ari truallin ne gjilan
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
1 Janar '15
Madhësia :
1400 m²
ID e produktit :
58680
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shesim truallin e urbanizuar i cili gjindet tek tregu i veturave,trualli posedon ujsjellesin,rrymen,kanalizim dhe rrugen.Parcela ka 14 ari dhe eshte e parcelizuar ne tri troje .Per trojet e lartpermendura posedojm dokumentacionin e nevojshem.Ambullanta gjendet shum afer poashtu dhe shkolla fillora e posa hapur qe e ben truallin shum efikas per banim .
Ne lidhje me informata te tjera te nevojshme mos hezitoni na shkruani ose telefononi ne numrat e telefonit
045/322 150 ose 044/302 596 si dhe email adresat hakiu.53@hotmail.com
Informata rreth publikuesit
Haki
Gjilan
Gjilan [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »