SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Banese me qera ne Tophane
Çmimi :
€200.00
Kategoria :
Postuar :
2 Janar '14
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
1
Banjo :
1
Madhësia :
50 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore
ID e produktit :
58815
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Leshoj banesen me qera ne lgjen Tophane afer Viva market ose afer Bahollit .Banesa gjendet ne katine 4 me ashensor ploteson kushtet per banim eshte e sapo gelqerosur .Posedon 1sallon me kuzhine dhe 1 dhom gjumi ,banjo koridor .Qmimi fiks 200euro ,preferohen qift,,te punesuar etj.Per me shume informacione mund te therrisni ne Nr: 044241224 , 049831194 dhe 045505611
Informata rreth publikuesit
adhu
Tophane [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »