SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
shitet&ndrrim me banesa ne prishtinë
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
14 Nëntor
Fletë Poseduese :
Po
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
3
Banjo :
2
Madhësia :
180 m²
Ekstra :
Garazh, Pushimore, Oxhak, Kopsht, Tarracë Kulmi, Ballkon, Parking Privat, Shteg në Oborr, Parking Rrugor
ID e produktit :
58819
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
shtepija gjindet ne fshatin mramor-prishtine 16km larg nga Prishtina.
ka 40ari oborr , është ne pozitë shum te mire gjeografike dhe pamje shum te mirë!! Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
P
Prishtinë
045999650
Prishtinë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »