SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shtepite me qira ne Bregun e Diellit
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
2 Janar '14
Dhoma gjumi :
6+
Banjo :
5
Madhësia :
500 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Garazh, Oxhak, Kopsht, Ballkon, Parking Privat
ID e produktit :
58893
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Njera prej shtepive eshte e plotesisht e renovuar, tjetra ende jo. Gjithsej te dyja shtepijat jane rreth 500 m2. Shtepite ndodhen ne lagjen Bregu i Diellit, rruga Hyzri Talla. Cmimi nuk eshte i volitshem per vendasit (cmimi i qeras eshte i larte). Perveq qiras, qiramarresi eshte i obliguar ti paguaj te gjitha obligimet qe i takojne komunalive dhe shpenzimet elementare. Te dy shpijat jane prone e nje personi. Marrveshja behet sipas marrveshjes dypaleshe (qiramarresit dhe pronarit). Per me shume mund te kontaktoni ne numrin : 044115663
Informata rreth publikuesit
Dardan
Prishtinë
Prishtinë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »