SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
20 Ari ne Gjilan
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
3 Janar '15
Madhësia :
2000 m²
ID e produktit :
58969
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shiten 20 ari ne lagjen Zabeli i Sahit Ages. Trualli posedon gjithe infrastrukturen e nevojshme rrugen e asfaltuar, rrjetin e kanalizimit, ujesjellesin dhe rrjetin elektrike si dhe dolumentacionin e nevojshem! www.google.com/maps/@42.4525043,21.4782864,248m/data=!3m1!1e3?hl=en 
Informata rreth publikuesit
Egzon
Lipjan
+37744866806
Lipjan [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »