SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Ipet me qira shtepia
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
3 Janar '15
Madhësia :
75 m²
Ekstra :
Kondicioner, Garazh, Oxhak, Tarracë Kulmi, Ballkon, Parking Privat
ID e produktit :
59074
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shtepia ka 75metra katror gjendet ne lagjen Tophane te Xhamia e re .

Shtepia eshte 3katshe me hymje te veqant ka bunarin dhe garazhden

044 193 016
Informata rreth publikuesit
berat
Prishtinë
044 193 016
Tophane [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »