SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shiten banesat luksoze'' Albanica''
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
7 Janar '15
Mobilimi :
Pamobiluar
Banjo :
2
Madhësia :
892 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Oxhak, Parking Privat
ID e produktit :
59080
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Banesat luksoze gjenden ne qytetin e Gjilanit ne rrugen ''Marie shllaku '' Mundeni te na kontaktoni dhe ne viber ne nr +37744507703
Informata rreth publikuesit
Mirdon
Prishtinë
Prishtinë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »