SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Banes me qira
Çmimi :
€300.00
Kategoria :
Postuar :
25 Qershor '15
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
2
Banjo :
1
Madhësia :
75 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Ballkon
ID e produktit :
59084
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Leshohet banesa me qera ne lagjen "Te qafa" afer Minimax-it ,banesa ka 3 dhoma dhe terase.
Informata rreth publikuesit
wweemee
Te Qafa-Minimax [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »