SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet banesa ne qender te prishtines
Çmimi :
€85,000.00
Kategoria :
Postuar :
3 Janar '15
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
3
Banjo :
2
Madhësia :
97 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Parking Rrugor
ID e produktit :
59085
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet banesa ne qender te Prishtines 97 m2
Banesa ka sallon ,kuzhine 3 dhoma gjumi dy banjo Mundeni te na kontaktoni dhe ne viber +37744175369
Informata rreth publikuesit
Mirdon
Prishtinë
te qafa ne qender te Prishtines Rr,Qajupi [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »