SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Banese me qira te Parku i qytetit
Çmimi :
€240.00
Kategoria :
Postuar :
18 Janar
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
2
Banjo :
1
Madhësia :
63 m²
Ekstra :
Kondicioner, Ballkon
ID e produktit :
59096
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Leshoj Banenesen me qira te Parku i qytetit ne Prishtine. Banesa ka 63 metra katror kati i -V- Nje dhome e fjetjes dhe nje sallon me kuzhine,banjo, koridor,terase,Banesa eshte e mobiluar.Gjendet prapa ambasades se Zvicrres.

Cmimi 240 euro muaji
P.S. Nuk bashkepunoj me agjensione

tel 044 690769(Viber)
049 797996
Informata rreth publikuesit
Behar
044690769
4 Llullat [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »