SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
URGJENT, Shtepi 120m2 ne Banje te Pejes me 8.5 ari.
Çmimi :
€43,000.00
Kategoria :
Postuar :
4 Janar '15
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
4
Banjo :
1
Madhësia :
120 m²
Viti i ndërtimit :
2002
Ekstra :
Oxhak, Kopsht, Ballkon, Parking Privat
ID e produktit :
59097
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shes shtepin ne Banje te pejes, mbrapa Hotel Onix te shkolla fillore afer kopshtit te femive.
Trualli eshte 8,5 ari, ndersa shtepia ka rreth 120 m2, ka 4 dhoma standarde(4x4), nje banjo, koridor dhe nje ballkon te madhe. Shtepia eshte ndertuar ne vitin 2002.Pronar shqiptar, Shtepia mundet te perkthehet ne emer te blersit menjiher. Shtepia eshte shum afer burimit te banjes Ilixhe.Eshte i mundeshem edhe ndrimi me Banes me Prishtine apo Fushe Kosove.
Informata rreth publikuesit
Naim
Prishtinë
049444099
Banje e Pejes Ilixhe - Burim mbrapa Hotel Onix [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »