SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shes Banese Ne Lagjen Mati 1 , Afer Shkolles "Pavaresia"
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
4 Janar '15
Mobilimi :
Pamobiluar
Dhoma gjumi :
2
Banjo :
2
Madhësia :
81 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Kondicioner, Garazh, Oxhak, Ballkon, Parking Privat, Parking Rrugor
ID e produktit :
59109
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shes Banesë në lagjen mati 1 , afer shkolles fillore "Pavaresia". banesa eshte ndertuar afro 1 viti nga "Premtimi Construction. Banesa eshte 81meter katrore , ka:sallon me kuzhine,2 dhoma gjumi,banjo+WC ndaras,2 ballkona dhe shpajz. ka lift digjital, uje rryme 24Ore.
Jap me nje qmim shum te volitshem me marreveshje , telefono ne nr 044279391. ju faleminderit
Informata rreth publikuesit
riton
Prishtinë
044279391
Lagjja e Spitalit , Mati 1 [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »