SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shes banes ne breg te diellit
Çmimi :
€57,000.00
Kategoria :
Postuar :
16 Gusht '16
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
2
Banjo :
1
Ekstra :
Nxemje Qëndrore
ID e produktit :
59294
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shes banes ne breg te diellit te banesat e hinta me hapsir 60m2 dhe eshte e renovur dhe qmimi eshte 57 euro per me shum 044778169.
Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Altina
044778169
Prishtinë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »