SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Velani shitet shtepia 300m2 - ECOIMPEX
Çmimi :
€200,000.00
Kategoria :
Postuar :
9 Mars '15
Mobilimi :
Mobiluar
Madhësia :
300 m²
ID e produktit :
59384
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Ne Velani, shitet shtepia siperfaqes prej 300m2, etazhes B+P+2, me bodrum prej 32m2, garazh prej 40m2, dhe truall prej 4,04 ari. Shtepia eshte me leje, dhe bodrumi eshte gjysmë mbi tokë. Çmimi: 200.000 euro. Tel.045/50 20 40. Shifra 42/14
Informata rreth publikuesit
ECOIMPEX
Prishtinë
045502040
Prishtinë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »