SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Velani shitet shtepia 600m2 - ECOIMPEX
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
9 Mars '15
Madhësia :
600 m²
ID e produktit :
59413
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Ne Velani shitet shtepia siperfaqes prej 600m2, etazhes: B+P+4, me truall 22 ari. Shtepia eshte me leje, ka bodrum dhe parking per 20 vetura. Posedon rrymë e ujë 24h. Çmimi sipas marreveshjes. Tel.045/50 20 40. Shifra: 1152
Informata rreth publikuesit
ECOIMPEX
Prishtinë
045502040
Prishtinë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »