SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Velani shitet shtepia 380m2- ECOIMPEX
Çmimi :
€220,000.00
Kategoria :
Postuar :
9 Mars '15
Madhësia :
380 m²
ID e produktit :
59418
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Ne Velani shitet shtepia siperfaqes prej 380m2, etazhes: P+1+NK, me garazh 3x3,5m, dhe me truall prej 3,64 ari. Shtepia eshte pjesërisht e përfundume dhe ka 2 hyrje. Çmimi: 220.000 euro. Tel.045/50 20 40. Shifra: 1009
Informata rreth publikuesit
ECOIMPEX
Prishtinë
045502040
Prishtinë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »