SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Velani shiten 2 shtepi: e re dhe e vjeter-ECOIMPEX
Çmimi :
€200,000.00
Kategoria :
Postuar :
9 Mars '15
ID e produktit :
59420
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Ne Velani shiten dy shtepi: 170m2 - e re, dhe 90m2 - e vjeter. Çmimi: 200.000€ ose koncesion 30%. Tel.045/50 20 40. Shifra: 1860
Informata rreth publikuesit
ECOIMPEX
Prishtinë
045502040
Prishtinë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »