SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Velani shitet shtepia 505m2- ECOIMPEX
Çmimi :
€300,000.00
Kategoria :
Postuar :
9 Mars '15
Madhësia :
505 m²
ID e produktit :
59421
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Ne Velani shitet shtepia siperfaqes prej 505m2, etazhes: B+P+2+NK, me 1,11 ari. Shtepia psedon bodrum prej 75m2, bunar, klime, qasje ne 2 rruge, dhe eshte komplet e rregulluar. Çmimi: 300.000 euro. Tel.045/50 20 40. Shifra: 1930
Informata rreth publikuesit
ECOIMPEX
Prishtinë
045502040
Prishtinë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »