SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet shtepia 300m2 ne Velani- ECOIMPEX
Çmimi :
€240,000.00
Kategoria :
Postuar :
9 Mars '15
Madhësia :
300 m²
Ekstra :
Garazh
ID e produktit :
59433
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Ne Velani shitet shtepia siperfaqes prej 300m2, etazhes: P+2, me garazh cca 25m2 dhe truall prej 3,80 ari. Shtepia eshte e kryer dhe me leje. Çmimi: 240.000 euro. Tel.045/50 20 40. Shifra: 35/12
Informata rreth publikuesit
ECOIMPEX
Prishtinë
045502040
Prishtinë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »