SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Velani shitet shtepia 350m2- ECOIMPEX
Çmimi :
€370,000.00
Kategoria :
Postuar :
9 Mars '15
Madhësia :
350 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Garazh
ID e produktit :
59436
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Ne Velani shitet shtepia siperfaqes prej 350m2, etazhes: P+2, me garazh 45m2 dhe truall prej 3,95 ari. Shtepia ka nxehje qendrore, eshte me leje dhe eshte e kryer. Çmimi: 370.000 euro. Tel.045/ 50 20 40. Shifra: 28/13
Informata rreth publikuesit
ECOIMPEX
Prishtinë
045502040
Prishtinë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »