SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet banesa ne qender te qytetit
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
30 Shtator '15
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
3
Banjo :
1
Madhësia :
63 m²
ID e produktit :
59450
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Banesa gjendet ne qender te qytetit te Prishtines, afer katedrales Nena Tereze. Banesa ka gjithesej 63 m2 , dhe posedon 3 dhoma te gjumit, 1 banjo dhe 1 kuzhine, po ashtu edhe bodrumin me 24 m2. Banesa eshte e mobiluar dhe ne gjendje te mire.
Informata rreth publikuesit
Dren
Prishtinë
045633611
Qender, rr. Nena Tereze, afer katedrales. [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »