SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Apartament PentHouse 355 m2, ne Prishtine (Arberi/Dragodan). Es
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
19 Janar '15
ID e produktit :
59524
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Apartament PentHouse 355 m2, ne Prishtine (Arberi/Dragodan).Eshte siper fintess center 5 STARS. Eshte e paperfunduar. Plani perfshin dhoma gjumi (te gjitha me banjo), dhome te dites, kuzhine me tryezari, utilit (laundry room), toalet per mysafire, dhoma kryesore e fjetjes (master bedroom), walk-in clauset (dhome per garderobe), banjo kryesore me tush, xhakuzi, 2 llavabo, etj., si dhe saune.Çmimi: 950 EUR/m2.
Informata rreth publikuesit
Ardian
Prishtinë
049558555
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »