SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet shtepia ne emshir prishtine
Çmimi :
€70,000.00
Kategoria :
Postuar :
12 Janar '15
Mobilimi :
Pamobiluar
Madhësia :
230 m²
Viti i ndërtimit :
2014
Ekstra :
Garazh, Oxhak, Kopsht, Tarracë Kulmi, Ballkon, Parking Privat, Shteg në Oborr, Parking Rrugor
ID e produktit :
59535
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
3 ari ne te e ndertuar shtepija 230 metra katror 2 katshe si dhe garazhda 30 metra katror si dhe permbi garazhd gjindet taras
Qmimi 70.000 euro i ngeociueshem gjithashtu bejm ndonje ndrrim me banes
Per me shum info: 044581821
Informata rreth publikuesit
kinsifb
Emshir [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »