SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shes banesen ne lagjen kalabria 60m2
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
6 Janar '15
Mobilimi :
Pamobiluar
Dhoma gjumi :
1
Banjo :
1
Madhësia :
60 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Ballkon, Parking Rrugor
ID e produktit :
59577
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet banesa ne lagjen kalabria ndertim i trio construction 60m2 ne katin e 4-te.
Banesa eshte ndertim i ri dhe e gatshme per banim.
Permbahet prej 1.Salloni,2.Kuzhina,3.Dhome gjumi,4.Banjo,5.Koridori,6.Ballkoni.
Mund te shihet qdo dite nga ora 10.00 deri 20.00.

Banesa shitet nga Pronari.
Informata rreth publikuesit
blend.karaxha
Lagje Kalabria [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »