SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Banesa dhe Lokale ne shitje me standarde Gjermane !
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
6 Janar '15
Banjo :
2
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Kondicioner, Garazh, Pushimore, Oxhak, Kopsht, Tarracë Kulmi, Ballkon, Parking Privat, Shteg në Oborr, Parking Rrugor
ID e produktit :
59589
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Kompleksi Afarist Banesor NNT XHEVDA DECOR ofron Banesa dhe Lokale (ne shitje)

NXITONI SHITJA KA FILLUAR !

Lokacioni nê Qendër te Qytetit (Gjilan) afer qendres tregëtare ETC - Gjilan
Adresa: Rruga Mulla Idrizi / Gjilan

Per here të parë ne Gjilan NNT XHEVDA DECOR
sjell tek ju edhe Banesa Duplex ( dy kateshe)
Ndjehu si ne Shtëpin tënde!

Pronar: Xhevdet Hajrullahu -tel +377(0)44 705 - 777 & +386(0) 49 499 777

Zyrëtar i shitjes: Fatmir Emini - tel +377(0) 45 539 - 961
Informata rreth publikuesit
xhevdadecor
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »