SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Arberi shitet shtepia 300m2- ECOIMPEX
Çmimi :
€230,000.00
Kategoria :
Postuar :
9 Mars '15
Madhësia :
300 m²
ID e produktit :
59590
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Ne Arberi, te Mini Maxi, shitet shtepia siperfaqes prej 300m2, etazhes: P+2, me lokal 100m2, dhe truall prej 5,5 ari. Shtpeia eshte e re, me rezervoar të ujit. Çmimi: 230.000 euro. Tel.045/50 20 40. Shifra: 1038
Informata rreth publikuesit
ECOIMPEX
Prishtinë
045502040
Prishtinë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »