SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Arberi shitet shtepia 100m2- ECOIMPEX
Çmimi :
€380,000.00
Kategoria :
Postuar :
9 Mars '15
Madhësia :
100 m²
ID e produktit :
59591
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Ne Arberi shitet shtepia siperfaqes prej 100m2, etazhes B+P+1, me garazh dhe truall prej 5 ari. Shtepia eshte e kryer dhe e banueshme. Çmimi: 380.000. Tel.045/50 20 40. Shifra: 1678
Informata rreth publikuesit
ECOIMPEX
Prishtinë
045502040
Prishtinë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »