SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Arberi shitet shtepia 370m2- ECOIMPEX
Çmimi :
€330,000.00
Kategoria :
Postuar :
9 Mars '15
Madhësia :
370 m²
Ekstra :
Pishinë
ID e produktit :
59592
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Ne Arberi shitet shtepia sipaerfaqes prej 370m2, etazhes: P+2, me garazhe dhe truall prej 22 ari. Shtepia eshte shume e bukur dhe posedon pishin me nxehje. Çmimi: 330.000 euro. Tel.045/ 50 20 40. Shifra: 1735
Informata rreth publikuesit
ECOIMPEX
Prishtinë
045502040
Prishtinë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »