SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Arberi shten 2 shtepi- ECOIMPEX
Çmimi :
€330,000.00
Kategoria :
Postuar :
9 Mars '15
Madhësia :
500 m²
ID e produktit :
59593
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Ne Arberi shiten 2 shtepi, njera e vjeter siperfaqes prej 240m2, etazhes B+P+!, e banueshme, dhe tjetra e re prej 500m2, me leje, por e paperfunduar. Shtepit gjinden ne truallin prej 5, 30 ari. Çmimi: 330.000 euro. Tel.045/50 20 40. Shifra: 1121
Informata rreth publikuesit
ECOIMPEX
Prishtinë
045502040
Prishtinë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »