SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Arbri- shtepia 300m2 me 2,25 ari- ECOIMPEX
Çmimi :
€300,000.00
Kategoria :
Postuar :
9 Mars '15
Madhësia :
300 m²
ID e produktit :
59596
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Ne Arberi shitet shtepia siperfaqes prej 300m2, etazhes P+2, me garazh dhe truall prej 2.25 ari. Shtepia eshte me leje dhe e banueshme. Çmimi: 300.000. Tel.045/50 20 40. Shifra: 1830
Informata rreth publikuesit
ECOIMPEX
Prishtinë
045502040
Prishtinë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »