SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Arberi shitet shtepia 450m2 - ECOIMPEX
Çmimi :
€450,000.00
Kategoria :
Postuar :
9 Mars '15
Madhësia :
450 m²
ID e produktit :
59597
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Ne Arberi shitet shtepia siperfaqes prej 450m2, etazhes P+2, me garazh dhe truall prej 3,30 ari. Shtepia ka dalje në rruge. Çmimi: 450.000 ose bashkinvestim. Tel.045/50 20 40. Shifra: 1832
Informata rreth publikuesit
ECOIMPEX
Prishtinë
045502040
Prishtinë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »