SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shesim banes e ndertuar ne vitin 2006
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
6 Janar '15
Mobilimi :
Pamobiluar
Dhoma gjumi :
2
Banjo :
1
Madhësia :
120 m²
Ekstra :
Oxhak, Ballkon
ID e produktit :
59600
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shesim banesen tek shkolla normale (mbrapa sh.m. Gjin Gazullit) 120m2 2 dhoma,2 korridore,sallon,kuzhina,banjo dhe podrum dhe 3 ballkona me pamje te bukur
Informata rreth publikuesit
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »