SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Arberi shitet shtepia 400m2- ECOIMPEX
Çmimi :
€260,000.00
Kategoria :
Postuar :
9 Mars '15
Banjo :
4
Madhësia :
400 m²
ID e produktit :
59605
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Ne Arberi shitet shtepia siperfaqes prej 400m2, etazhes: P+2, me garazh 9m2 dhe truall prej 6,42 ari. Shtepia eshte standarde, ndërtuar para 30 vjetve, ka 3 hyrje, 2 sallone, 3 kuzhina, 4 banjo, 7 dhoma, dhe uje 24h. Çmimi: 260.000 euro fix. Tel.045/ 50 20 40. Shifra: 1841
Informata rreth publikuesit
ECOIMPEX
Prishtinë
045502040
Prishtinë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »