SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Arberi shitet shtepia 360m2- ECOIMPEX
Çmimi :
€200,000.00
Kategoria :
Postuar :
9 Mars '15
Madhësia :
360 m²
ID e produktit :
59608
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Ne Arberi shitet shtepia siperfaqes prej 360m2, etazhes: P+3, me truall prej 4,77 ari dhe nje shupe te vogel. Shtepia eshte ne gjendje standarde. Çmimi: 200.000 euro. Tel.045/50 20 40. Shifra: 1855
Informata rreth publikuesit
ECOIMPEX
Prishtinë
045502040
Prishtinë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »