SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Arberi shitet shtepia 600m2- ECOIMPEX
Çmimi :
€650,000.00
Kategoria :
Postuar :
9 Mars '15
Madhësia :
600 m²
ID e produktit :
59609
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Ne Arberi shitet shtepia siperfaqes prej 600m2, etazhes: P+2+NK, me lokale 50+40m2, garazh 30m2 dhe truall prej 3,5 ari. Shtepia ka leje dhe tri lloje te nxehjes. Çmimi: 650.000 euro. Tel.045/50 20 40. Shifra: 1974
Informata rreth publikuesit
ECOIMPEX
Prishtinë
045502040
Prishtinë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »