SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Arberi shitet shtepia 250m2- ECOIMPEX
Çmimi :
€250,000.00
Kategoria :
Postuar :
9 Mars '15
Madhësia :
250 m²
ID e produktit :
59611
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Ne Arberi shitet shtepia siperfaqes prej 250m2, etazhes: B+P+2, me truall prej 3 ari dhe 3lokale ne rruge kryesore. Çmimi i shitjes: 250.000 euro. Shtepia leshohet edhe me qira per 700€/muaji, kurse lokalet prej nga 300€/muaji + shpenzimet. Tel.045/50 20 40. Shifra: 303/12
Informata rreth publikuesit
ECOIMPEX
Prishtinë
045502040
Prishtinë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »