SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Banesa me qira 68m2 në qendër të qytetit / 044 389892
Çmimi :
€300.00
Kategoria :
Postuar :
10 Maj '15
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
1
Banjo :
1
Madhësia :
68 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Kondicioner, Garazh, Pushimore, Oxhak, Kopsht, Ballkon, Parking Privat, Shteg në Oborr, Parking Rrugor
ID e produktit :
59613
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Leshohet Banesa me qira ne qendër të qytetit, në rrugën Afrim Loxha te Shtëpia e Pleqve.
Banesa ka 68m2 dhe është komplet e mobiluar.

Banesa ka këtë renditje:
Nje Dhom e dites
Nje Dhome e gjumit
Kuzhina
Banjo
Ballkoni

Informata shtesë:
Rezervuar Uji 3000L ;
Air condition ;
Nxemje qendrore ;
Alarm ;
Parking Privat;
Kamera.

Për informata kontakto:
Hasan Hajredini
+377 44 389 892
email: hajredini.hasan@gmail.com
Informata rreth publikuesit
H
Prishtinë
044 389892
Afrim Loxha [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »