SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Arberi shitet shtepia 170m2- ECOIMPEX
Çmimi :
€135,000.00
Kategoria :
Postuar :
9 Mars '15
Madhësia :
170 m²
ID e produktit :
59615
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Ne Arberi shitet shtepia siperfaqes prej 170m2, perdhese, me truall prej 3 ari dhe ka 2 hyrje. Shtepia eshte e rinovuar. Çmimi: 135.000 euro apo nderrim me 2 banesa. Tel.045/50 20 40. Shifra 4/12
Informata rreth publikuesit
ECOIMPEX
Prishtinë
045502040
Prishtinë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »