SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Arberi shitet shtepia 700m2- ECOIMPEX
Çmimi :
€450,000.00
Kategoria :
Postuar :
9 Mars '15
Madhësia :
700 m²
ID e produktit :
59617
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Ne Arberi shitet shtepia siperfaqes prej 700m2, me dy lokale: 130m2 dhe 140m2 , me garazhe 15m2, dhe truall prej 3,20 ari. Shtepia eshte me leje, ka sistemin e nxehjes, rezervoar te ujit, izolim, alarm, shupe. Çmimi i shitjes: 450.000 euro. Shtepia lëshohet edhe me qira per 2.500 euro/muaji. Tel.045/50 20 40. Shifra: 12/13
Informata rreth publikuesit
ECOIMPEX
Prishtinë
045502040
Prishtinë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »