SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Arberi shitet shtepia 164m2- ECOIMPEX
Çmimi :
€125,000.00
Kategoria :
Postuar :
9 Mars '15
Madhësia :
164 m²
ID e produktit :
59619
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Ne Arberi shitet shtepia siperfaqes prej 164m2, etazhes: P+1+NK, me truall prej 2 ari. Shtepia eshte komplet e rinovuar dhe e fasaduar. Çmimi: 125.000 euro. Tel.045/50 20 40. Shifra: 38/13
Informata rreth publikuesit
ECOIMPEX
Prishtinë
045502040
Prishtinë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »