SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
SHITET BANESA 99M2 NE SUHAREKE
Çmimi :
€49,500.00
Kategoria :
Postuar :
6 Janar '15
Mobilimi :
Pamobiluar
Dhoma gjumi :
3
Banjo :
2
Madhësia :
99 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Ballkon, Parking Privat
ID e produktit :
59655
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet banesa 99m2 ne Suhareke. Banesa gjendet perball stacionit te policise (afer stacionit te autobusave) ose ne rrugen brigada 123. Banesa ka: Sallonin+Kuzhinen, 2 Dhoma dhe 2 Banjo. Banesa gjendet ne katin e 5. Qmimi eshte 500 euro/m2 ose totali 49500 euro. Me kontaktoni ne 049 184 845,
Informata rreth publikuesit
Naim
Therand
049184845
Therand [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »