SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Matiçan shitet shtepia 250m2- ECOIMPEX
Çmimi :
€200,000.00
Kategoria :
Postuar :
9 Mars '15
Madhësia :
250 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Kondicioner, Kopsht
ID e produktit :
59659
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Ne Matiçan shitet shtepia siperfaqes prej 250m2, etazhes B+P+1, me truall prej 5,30 ari dhe kopesht 3,50 ari. Shtepia eshte me leje dhe posedon bunare, hidrofor, internet, kablovik dhe nxehje qendrore, aparatura e seciles eshte vendosur ne bodrum. Çmimi: 200.000 euro. Tel.045/50 20 40. Shifra: 22/14
Informata rreth publikuesit
ECOIMPEX
Prishtinë
045502040
Prishtinë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »