SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
AMSA-Banesa në Shitje
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
Sot 09:55
ID e produktit :
59676
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
AMSA - AGJENSION PER MENAXHIMIN E PATUNDSHMERIVE

Shitet banesa me 69.86 m² në katin e III

Banesa posedon : Sallon së bashku me kuzhinë, një dhomë gjumi,një shpajz,një banjo dhe dy ballkona.

Dyert pre druri dhe dritaret plastik.

Dyshemeja e tëra llaminat.

Nxemjet qendrore me radiator.

Banesa gjendet ne lagjen ‘’Dheu i Bardh’’

Çmimi I baneses është sipas marrëveshjes

Kurseni kohen duke kerkuar me te miren per familjen tuaj.

Mund te na kontaktoni ne :

Tele : 0280/ 322 223

Mob : 045/ 280 801

Email: info@amsa-ks.com

Adresa:Haki Myderizi
(afer postes se vogel)
Gjilan 60000

www.amsa-ks.com 

Facebook: AMSA
Informata rreth publikuesit
AMSA Real Estate
Gjilan
045 280 801
Gjilan [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »