SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Banes te Gjykata ne Gjakove
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
27 Qershor '16
Mobilimi :
Pamobiluar
Dhoma gjumi :
2
Banjo :
1
Madhësia :
45 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Oxhak, Tarracë Kulmi, Ballkon, Parking Privat, Shteg në Oborr, Parking Rrugor
ID e produktit :
59780
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet banesa e cila gjendet perballe objektit te Gjykates ne Gjakove, banesa eshte ne katin e VIII dhe ka nje kuadratur prej 45 m2 dhe perbehet nga nje dhome gjumi, qendrimin ditor, kuzhin, wc, koridor, ballkonin dhe ka nje infrastrukture te kompletuar. Banesa eshte e renovuar teresisht dhe ka dokumentacion te rregullt dhe perkthimi mund te behet menjehere. Ju mirepresim.
Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Agjensioni per Patundshmeri - Real Estate EDA-K
Pejë
049 415 855
Gjakovë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »