SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shes ose nderroj 7 ari toke
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
7 Janar '15
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
3
Banjo :
1
Madhësia :
120 m²
Ekstra :
Garazh
ID e produktit :
59831
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Toka gjendet mbrapa AAB mbrapa interexit
fsh. Uglar pronari shqiptar
Perkthim i menjihershem
qmimi me pare asht me marrveshje
ndersa mund te ndrrojm edhe me banes
banesa duhet te ket dokumente te rregullta
ti ket se paku 120 m dhe te ket garazhd

pllaxi asht krejt katror mund te ndahet ne
2 ka 3.5 ari shum ideal per dy troje

Pres ofertues me kry pun mbase nuk po me mberrijn kushtet me maru shpi
kerkoj banes kah f. Kosova ose ne prishtin

Tel. 0 44 744 956
Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Reshat
Prishtinë
Fushë Kosovë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »