SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Jap banese me qira Chelsea Point Fushe Kosove
Çmimi :
€180.00
Kategoria :
Postuar :
7 Janar '15
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
1
Banjo :
1
Madhësia :
64 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore
ID e produktit :
59886
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Banese me qira, Chelsea Point Fushe Kosove kati i II, 1 salon me kuzhine dhe 1 dhome gjumi. + shpajzi. Jashtezakonisht ekonomike. Leshohet vetem per familjare dhe jo per tjere. Cmimi fiks 180 Eur Mund te shikohet vetem pas ores 18.00
Informata rreth publikuesit
Agon
Fushë Kosovë
044258054
Fushe Kosove [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »