SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Matiçan shitet shtepia 350m2- ECOIMPEX
Çmimi :
€135,000.00
Kategoria :
Postuar :
9 Mars '15
Madhësia :
350 m²
ID e produktit :
59887
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Ne Matiçan shitet shtepia siperfaqes prej 350m2, etazhes P+2+NK, me truall prej 2,10 ari. Shtepia eshte e kryer dhe e banueshme. Çmimi: 135.000. Tel.045/50 20 40. Shifra: 49/13
Informata rreth publikuesit
ECOIMPEX
Prishtinë
045502040
Prishtinë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »