SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Matiçan shitet shtepia 220m2- ECOIMPEX
Çmimi :
€250,000.00
Kategoria :
Postuar :
9 Mars '15
Madhësia :
220 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore
ID e produktit :
59888
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Ne Matiçan shitet shtepia me 2 hyrje, siperfaqes prej 220 m2, etazhes: P+2, me truall prej 5 ari. Shtepia posedon lokal 70m2 nder te cilin gjendet garazha, ka edhe bunar dhe nxehje qendrore. Shtepia ka dalje ne rruge kryesore. Çmimi: 250.000 euro ose nderrim me banese + dallimi. Tel.045/50 20 40. Shifra: 39/14
Informata rreth publikuesit
ECOIMPEX
Prishtinë
045502040
Prishtinë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »