SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Matiçan shitet/qira shtepia 400m2- ECOIMPEX
Çmimi :
€270,000.00
Kategoria :
Postuar :
9 Mars '15
Madhësia :
400 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Garazh
ID e produktit :
59891
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Ne Matiçan shitet shtepia siperfaqes prej 400m2, etazhes: P+2, me garazh dhe truall prej 5 ari. Shtepia eshte super e rregulluar dhe ka nxehje qendrore.Çmimi i shitjes eshte 270.000 euro. Shtepia leshohet edhe me qira per 700€/muaji+ shpenzimet. Tel.045/50 20 40. Shifra: 49/14
Informata rreth publikuesit
ECOIMPEX
Prishtinë
045502040
Prishtinë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »